Gražinimo politika
Grąžinimo ir keitimo gairės

Galite pasirinkti atšaukti savo užsakymą pagal mūsų grąžinimo politiką:

Norėdami atšaukti savo užsakymą, atgauti sumokėtą sumą ar keitimą už sugadintas prekes:

STEP 1: 1 ŽINGSNIS: Grąžinimo dokumentų pildymas ir pateikimas.

Kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo komandą adresu info@jordanijosprekyba.lt, kad praneštumėte mums apie atšaukimą, kad galėtume jums atsiųsti užsakymo atšaukimo formą el. paštu. Užpildykite užsakymo atšaukimo formą ir atsiųskite mums el. paštu.

Saugokite kvitą bei siuntinio informacijos įrodymus.

STEP 2: ŽINGSNIS. Grąžinimo ir keitimo procesas

Jei pasirinksite grąžinimą už atšauktą užsakymą, grąžinamą sumą gausite per 14 darbo dienų nuo jūsų užsakymo gavimo. Apie lėšų grąžinimą jus informuosime el. paštu.

Jei pageidavote pakeisti sugadintas prekes ar netinkamą pristatymą, mes įvykdysime per 14 darbo dienų ir pristatysime į įprastą pristatymo vietą.

Grąžinimo politika ir tvarka:

Tikimės, kad esate patenkinti užsakymu, tačiau jei vis dėlto nesate patenkinti ir norite atšaukti savo užsakymą, atšaukti galite tik prieš užsakymo išsiuntimą.

Galite atšaukti užsakymą naudodami atšaukimo formą. Tuo atveju, jei važtaraštyje nurodytos prekės neatitinka jūsų važtaraščio, susisiekite su mumis el. paštu info@jordanijosprekyba.lt.

Atminkite, kad grąžinimas bus atliekamas tik naudojant originalią kredito/debeto kortelę.

Pažeisti arba sugadinti produktai:

Jei gautos prekės buvo kokiu nors būdu sugadintos arba netinkamai pritaikytos jūsų užsakymui, mes su malonumu pakeisime prekes arba pasiūlysime jums pinigų grąžinimą. Tokiu atveju nedelsdami praneškite mums el. paštu klientų aptarnavimo komandai info@jordanijosprekyba.lt.

Įsitikinkite, kad pateikėte mums tinkamą užsakymo numerį ir saugote pakavimo medžiagą bei sugadintas prekes patikrinimui. Atminkite, kad tai taikoma tik užsakymams internetu ir nebus priimta grąžinti/keisti mūsų mažmeninės prekybos vietose. Ši politika neturi įtakos jūsų, kaip vartotojo, įstatymams.

Muitinės įforminimo taisyklės:

Rivage pateiks visus reikalingus kosmetikos dokumentus, kurių jums gali prireikti sutikrinimui, tačiau mes nesame atsakingi už jokius papildomus mokesčius ar kitus reglamentus, kurių gali prireikti dėl jūsų muitinės formalumų atlikimo, ir dėl tokių priežasčių mes nepriimsime grąžinimo, keitimo ar grąžinimo.