Apie „Rivage“

Būk savimi.

Jūsų kūnas ir jūsų grožis yra du didžiausi turtai. Mes tikime, kad odos priežiūros priemonės – stiprina , palaiko ir praturtina jūsų grožį kartu atskleisdami jūsų vidinį grožį. Kiekvienas Rivage produktas yra kruopščiai suformuotas taip, kad kasdien puoselėtų ir papildytų jūsų gamtos grožį ir dvasią , suteikiant jums pasitikėjimo ir stiprumo kasdienybėje.

Būkite natūralūs.

Gamta siūlo gausybę elementų, kurie gali nuraminti, drėkinti ir pagyvinti jūsų odą. Pasitelkiame galingiausius gamtos mineralus ir botaninius ekstraktus, kad galėtumėte pajusti savo odą.Atgaivinkite ir papildykite odą „Rivage“. Natūralu.

Moksliniai tyrimai ir plėtra

Mūsų misija yra išryškinti kas randama gamtoje ir perteikti , kad atspindėtų jumyse !

Gamta ir mokslas sąveikauja vienoje harmonijoje

Gamta mums suteikia žaliavas - išskirtinius augalinius ekstraktus ir retus mineralus, kurie drėkina ir gydo jūsų odą. Mokslas suteikia mums žinių, kad suprastume Negyvosios jūros mineralų ir augalinių ekstraktų galias mūsų produktuose.

Pasitelkdami gamtą ir mokslą, mes gaminame natūralius produktus, kurie nuolatos teikia akivaizdžius rezultatus.

Negyvosios jūros mineralai

Negyvosios jūros druska, purvas ir vanduo turi 23 mineralus, iš kurių 12 nėra jokioje kitoje pasaulio jūroje.

Šie mineralai yra magnio, kalio, chlorido, bromido, kalcio, natrio ir jodo. Kartu šie mineralai pagreitina ląstelių apykaitą, reguliuoja drėgmės pusiausvyrą, mažina ir gydo odos sutrikimus ir skatina natūralų ląstelių atsinaujinimą.

Mūsų „Ecocert Negyvosios Jūros purvas siūlo odai unikalių mineralinių medžiagų junginių mišinį. Purvas yra visame pasaulyje žinomas dėl savo gydomųjų ir atnaujinančių savybių , yra visų „ Rivage“ produktų pagrindas

Mineralai

Aktyvūs ingredientai

Rivage“ produktuose veiksmingai sąveikauja visos veikliosios medžiagos. Produkcija gaminama iš 64 natūralių ingredientų ir šie kruopščiai yra sumaišomi su Negyvosios jūros druskomis ir purvu siekiant maksimalių rezultatų. Aktyvūs žoleliniai ekstraktai, kurie gaunami iš viso pasaulio, užtikrina efektyvias natūralias priemones, skirtas visų odų tipams . Šie augalai ir augalų ekstraktai buvo naudojami medicinoje šimtmečius, ir šiandien juos maišome su mūsų unikaliais Negyvosios jūros mineralais.